info-box_04-1

زمین اختصاصی

کودکان شما در بالاترین استاندارد های آموزشی بزرگ می شوند.

بیشتر بدانید
info-box_04-2

تفریح و شادی

کودکان شما در بالاترین استاندارد های آموزشی بزرگ می شوند.

بیشتر بدانید
info-box_04-3

کمپ بازی

کودکان شما در بالاترین استاندارد های آموزشی بزرگ می شوند.

بیشتر بدانید
home-3_section_01_1

ساعات کاری

شنبه
7صبح تا 8 شب
یکشنبه
7 صبح تا 12
پنجشنبه
تعطیل

لذت با هم بودندر کنار مربیان و والدین

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

خدمات مشروحه مجتمع

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

هدیه های آسمانی

زبان آموزی

بازی و ریاضی

انس با قرآن :

بهترین پیش دبستانی در اصفهان (منطقه یک اصفهان در خیابان عباس آباد) می باشد . در این مهد آینده از آن کودکان ماست ،  دنیایی شایسته برای کودکانمان بسازیم .

(فرزندم در آغاز تربیت تو بر آن شدم که قرآن به تو بیاموزم). نهج‌البلاغه ، نامه ۳۱ ، فراز ۱۴ .تقویت حس دینی و علایق مذهبی ، تقویت انس و ارتباط با خداوند مهربان با عنایت به آشنایی با نعمت های خداوند و تشکر از او و آشنایی با پیامبران و اهل بیت در اولویت ما می باشد. آموزش مفاهیم پیش دبستان و انس با قرآن با ذوق و سلیقه کودک هماهنگ است.

 • تمرکز بر یادگیری
 • تمرکز به آیات و روایت دینی
 • تمرین و آموزش با زبان شعر داستان و نقاشی
بهترین پیش دبستانی در اصفهان
بهترین پیش دبستانی در اصفهان
قصه گویی و داستان :

در کلیه فعالیت ها (آموزش ریاضی ،زبان آموزی ،…) توسط مربیان بکار گرفته می شود . نقل داستان با کتاب یا بدون استفاده از کتاب در برنامه های کودکستان جایگاهی ویژه دارد . در بهترین پیش دبستانی در اصفهان ، هر کلاس مجموعه ی مناسبی از کتاب‌هایی با نثر خوب و تصویرهای زیبا که حاوی مطالبی بسیار جالب توجه برای کودکان خردسال و متناسب با سن آنهاست وجود دارد . کتاب ها دسترس کودکان قرار دارد تا کودک بتواند به آساني جلد کتابهای جالب را ببیند و انتخاب کند . 

 • آموزش به زبان کودکانه
 • یادگیری مستمر
 • تمرین آموزش های پویا

اتاق بازی

در کودکستان فضایی به تجهیزات بازی اختصاص داده شده است در انتخاب وسایل و تجهیزات ایمن ، متناسب بودن با علایق ، سن و توانایی‌های یادگیری کودکان استفاده از وسایل قابل انعطاف ملاحظه شده است . وسایل بازی برای بازی‌های ساختمان سازی ، مانند مکعب‌های چوبی یا پلاستیکی .آجرهای کوچک و …. وسایل بازی برای بازی‌های تخیلی و نمادین مانند عروسک ها ،’وسایل ویژه پزشکی ،ماشین های بازی هواپیما های بازی ،ظروف آشپزخانه لباس‌و کیف و کفش ها، وسایل بازی برای بازی‌های دست ورزی مانند تخته اشکال ،آجرهای موزاییکی،وسایل چینه ،مهره ها و…وسایل بازی معلم ساخته مانند دومینو ها و…. وسایل وتجهیزات در محیط باز برای کسب تجربه های محیطی مانندتاب سرسره ،توپهای بزرگ و کوچک ، سطل های شن ودر نظر گرفته شده است .

 
 
 • دست ورزی
 • محیط شاد
 • کسب تجربه

لذت یه روز به یادماندی با کمپ آموزشی نوین

021-11122233

از گوشه و کنار مهد آموزشی

0

مربیان مجتمع

0

تعداد کلاس ها

0

سابقه تدریس

0

ورودی سالانه

5.8میلیون / هر سال

پایه

آموزش تخصصی پیانو

کلاس آموزشی یوگا

تدریس زبان فرانسه

سینما و بازی

مشاوره اختصاصی

7.9میلیون / هر سال

پیشرفته

آموزش تخصصی پیانو

کلاس آموزشی یوگا

تدریس زبان فرانسه

سینما و بازی

مشاوره اختصاصی

تعرفه کلاس هایآموزشی مجتمع نوین

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

 • کلاس آموزش زبان
 • کلاس آموزش شنا
 • کلاس آموزش پیانو
 • اتاق بازی های ویدیویی

اخبار وبلاگ سایت

قالب چند منظوره

لورم ایپسوم متن ساختگی.

پنل مدیریتی

لورم ایپسوم متن ساختگی.

سئو و بهینه

لورم ایپسوم متن ساختگی.